Recenze Avast Driver Updater

Stabilita operačního systému windows a možnost na počítači bez problému pracovat stojí mimo jiné i na aktuálnosti ovladačů hardware. Otestoval jsem skvělý nástroj pro aktualizaci ovladačů Avast Driver Updated, který se o aktualizace ovladačů postará a je tak nepostradatelným pomocníkem pro udržování počítače v bezproblémovém chodu.

Instalace Avast Driver Updater

recenze-avast-driver-updater-instalace

Instalace programu na naprosto bezproblémová. Po stažení instalačního souboru Avast Driver Updater a jeho spuštění, se zobrazí úvodní obrazovka, kde po kliknutí na tlačítko Nainstalovat začne instalace, do které nemusí uživatel vůbec zasahovat. Po instalaci program nabídce prvotní sken systému.

Testování systému

recenze-avast-driver-updater-prvni-test

Po instalaci dostává uživatel možnost provést prvotní sken systému. Opět je to velmi jednoduché - stačí kliknout na tlačítko Otestovat ovladače.

recenze-avast-driver-updater-vysledek-testovani-systemu

Instalace ovladačů

Během pár desítek sekund Avast Driver Updater zkontroluje, zda máte v počítači aktualizované ovladače všech zařízení a zobrazí srozumitelný výstup. Uživatel má pak možnost aktualizovat vybrané ovladače zaškrtnutím políčka u daného ovladače a nebo zaktualizovat všechny ovladače, které program nabízí k aktualizaci.

recenze-avast-driver-updater-instalace-ovladacu

Po spuštění aktualizace začne Avast Driver Updater postupně aktualizovat vybrané ovladače a po skončení nabídne restart, aby došlo k zavedení ovladačů nových.

recenze-avast-driver-updater-opakovani-testu

Po ukončení instalace ještě program nabízí řešit shrnutí provedených aktualizací a možnost, že některý z instalovaných ovladačů způsobuje potíže, například nekompatibilitou s nějakým dalším ovladačem.

recenze-avast-driver-updater-problem

Případně nabízí provést test znovu, což je vhodné provádět opakovaně alespoň jednou měsíčně.

Shrnutí

Celkově lze říct, že Avast Driver Updater je velmi užitečný pomocník pro udržování systému stabilního, typicky já jsem ho využil ve chvíli, kdy mi po pár desítkách minut v pracovním notebooku zkolabova ovladač na Wi-Fi síťovou kartu, takže se počítač odpojil od internetu a bylo nutné jej restartovat. Používání tohoto programu lze opravdu vřele doporučit.

 

Zakupte Avast Driver Updater

Po instalaci běží 30 denní zkušební lhůta, po jejímž vypršení je nutné Avast Driver Updater aktivovat licenčním klíčem. V zájmu stability systému doporučujeme koupit Avast Driver Updater v našem e-shopu, kde si vyberete potřebnou délku licence a počet počítačů, na kterých budete program využívat.

Koupit v e-shopu  
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz