Jak aktivovat ESET Smart Security

Pro plné využívání všech možností (a hlavně pravidelných aktualizací) zakoupeného programu ESET Smart Security, je nutné produkt aktivovat. Průvodce Vás srozumitelnou formou aktivací provede.


Máte zájem výhodně zakoupit ESET Smart Security

Koupit ESET Smart Security od 1 042 Kč

Pokud ještě nemáte program ESET Smart Security nainstalovaný, je možné stáhnout instalační balíček na webu výrobce, společnosti ESET. 

Základní obrazovka před zadáním licenčních informací

Pod nadpisem Produkt není aktivován je text Klikněte sem pro aktivaci. Klikněte tedy na odkaz sem.

Zvolte Aktivace pomocí přihlašovacího jména a hesla

Zobrazí se okno Typ aktivace produktu. Vybrat si můžete z následujících možností:

  • Aktivace pomocí aktivačního klíče (doporučeno)
  • Aktivace pomocí přihlašovacího jména a hesla
  • Aktivovat zkušební verzi.

Vyberte možnost druhou - aktivace pomocí přihlašovacího jména a hesla, protože jste si objednali elektronickou (ESD) licenci. Pak klikněte na tlačítko Další.

Vložte Uživatelské jméno a heslo

Vložte Uživatelské jméno a heslo, které vám přišlo emailem. Kliknutím na zaškrtávací tlačítko Zobrazit heslo si můžete zobrazit, jaké heslo zadáváte. Až na výjimky (pokud vyloženě nejste někde mezi lidmi) tuto možnost, pro zjednodušení, doporučujeme. Poté klikněte na tlačítko Aktivovat.

Aktivace byla úspěšně dokončena

Pokud jste zadali uživatelské jméno a heslo správně, byla aktivace úspěšně dokončena. Pokud zadáváte správné licenční údaje (doporučujeme kopírovat pomocí Ctrl+C a Ctrl+V) a aktivace stejně není úspěšná, obraťte se na naši technickou podporu.

005

Od verze 6 je možné používat technologii ESET Anti-Theft, což je technologie, která umožňuje najít a získat zpět ztracené či ukradené zařízení (více informací o technologii ESET Anti-Theft). Doporučujeme tuto funkci povolit.

006

A takhle to vypadá po aktivaci a případně i po aktualizaci.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz