Ochrana osobních údajů

Bedlivě chráníme soukromí našich zákazníků

Firma Tomáš Paulík se zavazuje chránit soukromí všech svých zákazníků. S veškerými údaji, které zákazník poskytne naší firmě bude nakládáno plně v souladu s ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů, v platném znění.

Chráněny budou i údaje týkající se firemních klientů - jakékoliv informace o klientovi nebudou V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ poskytnuty třetí osobě ani jinému subjektu. Samozřejmostí je fyzická ochrana těchto údajů. Dle §7 odstavec 3 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, může firma Tomáš Paulík využít podrobnosti elektronického kontaktu, získaného v souvislosti s předchozím nákupem zboží nebo služeb, pro potřeby šíření obchodních sdělení týkajících se vlastních obdobných výrobků nebo služeb s tím, že zákazník bude mít jasnou a zřetelnou možnost jednoduchým způsobem, zdarma nebo na účet této fyzické nebo právnické osoby odmítnout souhlas s takovýmto využitím svého elektronického kontaktu i při zasílání každé jednotlivé zprávy, pokud původně toto využití neodmítl.

Veškeré informace o objednávkách, dotazech a technické podpoře uživatelům, jsou ukládány v naší databázi a na požádání budou vymazány.

Mgr. Tomáš Paulík – odpovědná osoba, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Co o nás říkají zákazníci

Na zákaznících nám opravdu záleží a proto u nás bylo spokojeno 100% klientů.

Naše hodnocení na Heurece

“  Dávám jedničku s hvězdičkou, už jinde nebudu software nakupovat. Byla jsem velmi mile překvapena.   „

J.F., Mon, 27. 03. 2017
“  Všechno v pořádku.   „

Petr Sýkora, Mon, 13. 02. 2017
“  Skvělá komunikace, není problém poradit a vysvětlit, vřele doporučuji.   „

anad, Sun, 6. 11. 2016