ESET uvedl novou řadu produktů V10

ESET uvedl novou řadu produktů V10

ESET představuje nejnovější řadu svých produktů pro zabezpečení počítačů pro domácí uživatele a malé firmy. Jako obvykle došlo ke zvýšení výkonu a schopností bránit průniku hrozeb do počítače. Nové jsou ale i některé funkce.

Juraj Ferenc, generální ředitel společnosti ESET u příležitostí představení řekl: „Hrozby, se kterými se denně setkáváme v internetovém prostředí, jsou stále sofistikovanější. Uživatelé proto potřebují komplexní internetovou ochranu s funkcemi, které tyto stále dokonalejší hrozby spolehlivě eliminují. Naše nové produktové portfolio tento trend plně reflektuje.“

Nová, již 10. řada produktů ESET obsahuje:

  • ESET NOD32 Antivirus - Základní ochrana zaměřená na jednoduchost použití a nízké systémové nároky. Koupit ESET NOD32 Antivirus můžete v našem e-shopu.
  • ESET Internet Security - NOD32 obohacneý o prvky síťové ochrany, nebude distribuován v České republice.
  • ESET Smart Security - komplexní ochrana pro všechny typy hrozeb. Koupit ESET Smart Security můžete v našem e-shopu.
  • ESET Smart Security Premium - nejvyšší stupeň ochrany pro koncové stanice včetně správce hesel. Koupit ESET Smart Security PREMIUM můžete v našem e-shopu.

Nově je implementována například ochrana proti skriptovaným útokům (což jsou útoky prováděné javascripty na webových stránkácha nebo v Power Shellu ve Windows), ochrana webové kamery proti zneužití nebo získat přehled o výskytu zařízení, připojených do stejné sítě (např. stejného routeru) a o nastavení routeru (např. umí upozornit uživatele, že je na routeru nějaká zranitelnost nebo defaultní heslo).

Jak již bylo zmíněno, největší novinkou je uvedení ESET Smart Security Premium. Jedná se o produkt nejvyšší třídy, který oproti ESET Smart Security obsahuje funkci správce hesel a ESET šifrování dat. Pokud vás tento produkt zaujal, určitě si nenechte ujít recenzi ESET Smart Security Premium na našem webu.

Video s představením nových produktů ESET můžete zde:

Co o nás říkají zákazníci

Na zákaznících nám opravdu záleží a proto u nás bylo spokojeno 100% klientů.

Naše hodnocení na Heurece

“  Dávám jedničku s hvězdičkou, už jinde nebudu software nakupovat. Byla jsem velmi mile překvapena.   „

J.F., Mon, 27. 03. 2017
“  Všechno v pořádku.   „

Petr Sýkora, Mon, 13. 02. 2017
“  Skvělá komunikace, není problém poradit a vysvětlit, vřele doporučuji.   „

anad, Sun, 6. 11. 2016