29.10.2012 | Produkty ESET s dárkem

Až do konce roku 2012 nabízíme produkty společnosti ESET (ESET NOD32 Antivirus a ESET Smart Security) pro domácnosti a malé firmy (1-4 počítače) s dárkem.

V závislosti na počtu licencí a době trvání licence můžete získat tričko s logem našeho e-shopu, flashky různých velikostí (2GB - 16GB), nebo dokonce i digitální foťák Genius G-Shot 507.

Kliknutím na požadovaný produkt přejdete do e-shopu:

Koupit ESET NOD32 Antivirus s dárkem Koupit ESET Smart Security s dárkem
ESET NOD32 Antivirus ESET Smart Security

Antiviry ESET pro 5 počítačů a více

Rovněž do konce roku poskytujeme individuální slevy na firemní produkty ESET. Vybrali jste si k ochraně své firmy produkty ESET? Nebo potřebujete prodloužit licenci? Jednoduše vyplňte kontaktní formulář se žádostí o slevu a naše obchodní oddělení Vás bude kontaktovat a nabídne Vám skvělou cenu. Pokud nemáte jasno jaký produkty vybrat, jistě Vám pomůže srovnání produktů ESET pro firmy.

ESET NOD32 Antivirus ke stažení zdarma

Společnost ESET bohužel svoje produkty zdarma. Umožňuje ale ESET NOD32 Antivirus a ESET Smart Security vyzkoušet zdarma na 30 dní. Více informací a odkazy na stažení.

Produkty ESET

Antiviry ESET jsou už po mnoho let na světové špičce. Společnost ESET získala nejvíce ocenění Virus Bulletin ze všech světových výrobců. Pokud Vás zajímá více, přejděte na článek o firmě ESET.

Co o nás říkají zákazníci

“  Velká vstřícnost a ochota.   „

Zákazník, 12. 01. 2022
“  Přehlednost, ceny, ochota jednání   „

Zákazník, 07. 10. 2021
“  Spolehlivost,rychle doruceni,vse ok Mates   „

Zákazník, 25. 09. 2021