Novinky

12.01.2015 | Objednávka z e-shopu - další spam s virem

Po výhrůžkách exekucemi přichází na řadu informace o potvrzení objednávky v nějakém internetovém obchodu s přílohou, která samozřejmě obsahuje škodlivý kód. Je vidět, že internetoví podvodníci používají ke svým útokům stále rafinovanější způsoby.

Objednávka Parfemland.cz

Jnternetové hrozby jsou stále zákeřnější a nebezpečnější, útočníci opravdu ušli kus cesty. Použitý jazyk již je prakticky bezchybný (v minulosti byly podobné škodlivé e-maily přeloženy strojově a tak bylo na první pohled jasné, že se jedná o něco nekalého), je použit skutečně existující e-shop Parfemland.cz a je opět hráno na citlivou sociální strunu - objednávka v e-shopu ve spojení s platbou kartou. Jediné, co by mohlo (a mělo) člověka zarazit je objednávka SCSI pevného disku z obchodu s parfémy.

Jako vždy v těch připadech platí - používejte zdravý rozum a podobné zprávy neotevírejte, a zabezpečte svůj počítač pomocí kvalitního antiviru.

PS: Došel vám také podobný e-mail? Napište nám o tom na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Co o nás říkají zákazníci

“  Velká vstřícnost a ochota.   „

Zákazník, 12. 01. 2022
“  Přehlednost, ceny, ochota jednání   „

Zákazník, 07. 10. 2021
“  Spolehlivost,rychle doruceni,vse ok Mates   „

Zákazník, 25. 09. 2021