Jak používat Avast! rok zdarma!

Připravili jsme novou verzi návodu pro poslední verze - otevřete si nový návod Jak používat Avast rok zdarma.

Avast! nabízí antivir zdarma na celý rok zdarma s názvem Avast! Free. Podmínkou bezplatného použití je používání na domácím počítači (pro soukromé, ne firemní použití) a aktivace přes e-mail a nebo Facebook. V průvodci se v pár jednoduchých krocích dozvíte jak na to.

Pokud již nemáte Avast! Free antivirus nainstalovaný, je možné si stáhnout instalační balíček z webu výrobce Avast.

Aktivace Avast! Free - 1. krok

Po instalaci vám bude nahoře svítit červený nápis Dosud neregistrován (Zbývá 30 dnů) a vedle je tlačítko Registrovat. Na zelené tlačítko Registrovat klikněte.

Aktivace Avast! Free - 2. krok

Zobrazí se vám okno se stavem registrace. Pro registraci zdarma klikněte na tlačítko Registrovat. V tomto kroku ale můžete i aktivovat komerční verzi produktu kliknutím na tlačítko Vložit licenční soubor. Pokud licenční soubor ještě nemáte a máte zájem o komerční verzi, která zajišťuje pokročilými funkcemi větší bezpečnost počítače, můžete přejít do e-shopu a Avast! jednoduše a levně zakoupit.

V dalším kroku klikněte na tlačítko Vyberte ve sloupci Základní ochrana. Jen tak budete mít Avast! na rok zdarma. Jinak přejdete na zakoupení produktu na stránky výrobce.

aktivace-03

Aktivovat Avast! zdarma můžete dvěma způsoby - buď e-mailem a nebo pomocí sociální sítě Facebook. Pokud chcete registrovat Avast! přes email, jednoduše vyplňte požadované údaje - Jménopřijmení a (registrační) e-mail.

aktivace-04

Pokud si vyberete možnost Registrovat přes Facebook klikněte na modré tlačítko s logem Facebooku, čímž přejdete na Facebook, kde musíte povolit aplikaci Avast antivirus kliknutím na tlačítko Přejít do aplikace. Mějte na zřeteli nastavení, kdo uvidí příspěvky, které může aplikace Avast! vytvářet na vašem profilu. Standardně je vybrána možnost Veřejný.

aktivace-04b

A takhle to vypadá po aktivaci. Kliknutím na odkaz Nechte si stávající základní ochranu přejdete do úvodní stránky antiviru Avast!

Avast! zdarma - krok č. 5

 

Co o nás říkají zákazníci

Na zákaznících nám opravdu záleží a proto u nás bylo spokojeno 100% klientů.

Naše hodnocení na Heurece

“   Dávám jedničku s hvězdičkou, už jinde nebudu software nakupovat. Byla jsem velmi mile překvapena.   „

J.F., Mon, 27. 03. 2017
“   Všechno v pořádku.   „

Petr Sýkora, Mon, 13. 02. 2017
“   Skvělá komunikace, není problém poradit a vysvětlit, vřele doporučuji.   „

anad, Sun, 6. 11. 2016

Novinky

13. srpen 2019

Výrobce vynikajících antivirů s rekordním počtem ocenění ESET, se stal champion partnerem německého fotbalového klubu Borussia Dortmund (BVB), tématem partnerství je bezpečnost při fandění.

Číst dál...

21. červenec 2019

Aplikace FaceApp je poslední dobou plný Facebook, lidé jsou zvědaví a tak zkoušejí, jak budou vypadat za mnoho let. Jak ukázali bezpečnostní experti ze společnosti Kaspersky, popularita aplikace s sebou ale také nese riziko v podobě pozornosti počítačových pirátů, kteří vytvořili podvodnou aplikaci FaceApp.

Číst dál...
6. leden 2019

O prodlužování licence vašeho antiviru už se nemusíte starat, prodloužíme vám jej automaticky!

Číst dál...
7. květen 2018

V dubnu proběhla aktualizace mobilní produktů, respektive jejich obohacení o funkce geofencing a zámek aplikací. Zároveň proběhly srovnávací test antivirů, kde produkty ESET prokáízaly svoji kvalitu.

Číst dál...
Všechny novinky